Odontologijos klinika „SEGOSTA“ įkurta 1994 metais Klaipėdoje
Esame sukaupę didžiulę patirtį odontologijos srityje

  • Plataus profilio odontologijos klinika siūlo paslaugų kompleksą – nuo profilaktikos ir dantų restauracijos iki protezavimo ir implantacijos.

  • Mūsų pacientus patraukia ne tik mūsų klinikos ilgametė sėkminga veikla, bet ir kiti objektyvūs faktoriai.

  • Klinika „Segosta“ išsiskiria individualiu požiūriu į kiekvieną pacientą. Suderintais ir profesionaliais klinikos gydytojų ir administratorių veiksmais, darbo metu naudojamomis pažangiausiomis technologijomis ir medžiagomis, šiuolaikine Vokietijos, JAV ir Šveicarijos gamintojų odontologijos įranga, efektyviais nuskausminamaisiais vaistais, patikimomis dezinfekavimo priemonėmis, o taip pat lanksčia kainodara.

  • Šiandien „Segosta“ – tai odontologijos klinika, kurioje viskas sukurta tam, kad pacientai jaustųsi patogiai: jauki aplinka, ramus interjeras ir malonūs besišypsantys personalo darbuotojai.

  • Odontologijos klinika išsiskiria aukštu paslaugų lygiu. Visos gydymo proceso stadijos yra kontroliuojamos, todėl pacientai gali jaustis visiškai saugiai ir patogiai. Jūs galite būti tikri, kad gydymo paslaugas teikia aukščiausio lygio gydytojai, kurie profesionaliai įvertina jūsų burnos būklę ir sudaro labiausiai tinkamą Jums gydymo planą.

Odontologijos klinika SEGOSTA

KONTAKTAI