Straumann dantų implantai
D

antų išsaugojimo operacijos yra svarbiausia odontologijos klinikos „Segosta“ gydytojų užduotis, nes tai leidžia pacientams įsitikinti, kad net pačiais sudėtingiausiais atvejais yra galimybė išsaugoti dantų sveikatą. Mes „neišrauname problemos su šaknimi“, mūsų patirtis, žinios, taip pat šiuolaikiška įranga ir naujausios medžiagos leidžia mums padaryti viską, kas įmanoma, kad išsaugotume sveikus dantis.


Š

iuo atveju chirurgai pasitelkia šiuolaikinės implantologijos pagalbą – tai pažangi šiuolaikinės odontologijos kryptis, leidžianti restauruoti dantis implantuojant dirbtines šaknis. Dauguma žmonių anksčiau ar vėliau susiduria su dantų protezavimo būtinybe. Visai neseniai artėjanti dantų protezavimo procedūra sukeldavo žmogui diskomforto jausmą ir baimę dėl savo dantų būklės.


Š

iandien odontologijos klinika „Segosta“ dirba su dentalinės implantacijos sistema „Straumann“. Juos gamina šveicarų kompanija „Straumann“, kuriai priklauso implantų sistemos. „Straumann“ implantai išsiskiria aukščiausia kokybe, lyginant su kitais implantais, ir minimalia atmetimo tikimybe.


Ortopedinė odontologija
Terapinė odontologija
Odontologinių susirgimų profilaktika

Odontologijos klinika SEGOSTA

KONTAKTAI