Ortopedinės odontologijos paslaugos
O

rtopedinis gydymas yra viena iš pagrindinių odontologijos klinikos „Segosta“ veiklos krypčių. Ilgus metus klinikos odontologai-ortopedai atlieka dantų audinio atstatymą, netektų dantų pakeitimą. Naujausiomis technologijomis ir medžiagomis ortopedinė odontologija atkuria dantų eilę greitai bei efektyviai ir taip padeda ne tik senyviems žmonėms, netekusiems kramtymo funkcijos dėl amžiaus, bet ir jauniems, netekusiems dantų dėl traumų.


P

er praėjusius 20 metų ortopedinė odontologija žengė į priekį, todėl šiandien protezavimas turi didelį medžiagų, metodų ir technologijų pasirinkimą bei skirtingus medicininius, estetinius ir kainos rodiklius. Tokia variantų įvairovė leidžia pacientui pasirinkti tinkamiausią konstrukciją. Šiuolaikinės konstrukcijos yra gana patvarios, gaminamos iš biologiškai suderinamų ir patogių medžiagų, gali tiksliai atkartoti paciento dantų spalvą ir formą. Kitaip tariant, jos gali būti visiškai nematomos ne tik aplinkiniams žmonėmis, bet ir pačiam pacientui.


O

dontologijos klinikos „Segosta“ ortopedijos skyrius leidžia pacientams sugrąžinti gražią šypseną. Patyrę skyriaus specialistai atlieka kompleksinę paciento burnos ertmės diagnostiką, parengia individualius gydymo planus. Pacientui pateikiama optimali jo individualiam atvejui konstrukcija, o procedūros metu pacientui suteikiama kuo daugiau komforto. Galiausiai dirbtiniai dantys niekuo nesiskiria nuo natūralių ir visiškai atkuria prarastų dantų estetiką.


Burnos ertmės chirurgija ir implantai
Terapinė odontologija
Odontologinių susirgimų profilaktika

Odontologijos klinika SEGOSTA

KONTAKTAI