Periodontitas
O

dontologijos klinika „Segosta“ daug dėmesio skiria periodontito susirgimams. Tai susiję su tuo, kad iš pradžių dantų apnašos, kurių periodiškai atsiranda ir suaugusiesiems, ir vaikams, gali atrodyti pacientams visai nekaltu reiškiniu, nereikalaujančiu vizito pas odontologą. Tačiau tai klaidinga nuomonė, nes būtent minkštos dantų apnašos lemia dažniausiai sutinkamą periodontito susirgimą – gingivitą. Nesigydant, pažeisti dantys gali pradėti klibėti, o vėliau tai gali sąlygoti jų praradimą. Dantenų kraujavimas – vienas iš pirminių periodontito susirgimo požymių.


T

okiu atveju laiku suteikta kvalifikuota klinikos „Segosta“ gydytojo odontologo pagalba leis laiku nustatyti ir sustabdyti periodontito susirgimą, kuris atsirado dėl dantų apnašų arba organizmo vidaus ligų, tokių kaip cukrinis diabetas arba kraujo ligos. Šiandien klinika pasitelkia šiuolaikinius periodontito susirgimų diagnostikos ir efektyvaus gydymo metodus.


N

aujausia pažangių pasaulio gamintojų technika, įrengta klinikoje „Segosta“, gydytojų odontologų patirtis – sėkmingo periodontito susirgimų gydymo garantija. Rentgenologiniai paciento burnos ertmės tyrimai (burnos vidaus nuotraukos, kompiuterinė tomografija ir ortopantomografija) leidžia gydytojams vizualiai pamatyti susirgimo vaizdą ir nustatyti kaulo aplink dantis pažeidimo laipsnį. Priklausomai nuo gautų tyrimų rezultatų parenkami tinkami periodontito gydymo būdai, ir susirgimo vystymasis sustabdomas.


Burnos ertmės chirurgija ir implantai
Ortopedinė odontologija
Terapinė odontologija
Odontologinių susirgimų profilaktika

Odontologijos klinika SEGOSTA

KONTAKTAI