Terapinė odontologija
P

astaraisiais metais odontologijos klinika „Segosta“ sustiprino terapinės odontologijos kryptį. Pirmiausia tai susiję su dažnu pacientų kreipimuisi būtent dėl šios krypties gydymo. Tokie susirgimai, kaip ėduonis, pulpitas, periodontitas, o taip pat dantenų ir gleivinės susirgimai yra labiausiai paplitę tarp gyventojų dėl nepakankamos burnos ertmės higienos ir profilaktinių apžiūrų, leidžiančių gydytojui nustatyti problemą ankstyvoje stadijoje, nebuvimo. Todėl būtent šiai krypčiai odontologijos klinika „Segosta“ skiria daug dėmesio.


Š

iandien odontologijos klinikoje „Segosta“ veikia trijų kainų kategorijų kabinetai, kuriuose dirba gydytojai odontologai-terapeutai. Dėl šių kategorijų buvimo odontologinė pagalba tampa priimtina kiekvienam žmogui, kuriam suteikiama galimybė pasirinkti optimalų gydymą, priklausomai nuo besikreipiančio į kliniką paciento individualių pageidavimų ir galimybių. Taip mes galime garantuoti aukštą aptarnavimo kokybę ir puikių rezultatų pasiekimą.

Gydymo metu mūsų specialistai atkuria dentiną ir dantų emalį, taip pat atlieka sudėtingus „juvelyrinius“ endodontijos darbus, t.y. šaknų kanalų, srityje. Terapinių procedūrų metų odontologijos klinikos „Segosta“ gydytojai vadovaujasi pagrindine taisykle – ne tik pašalinti problemą ir skausmą, bet ir garantuoti pacientui komforto būseną ir nepriekaištingą šypseną. Mes naudojame šiuolaikinės anestezijos metodus, leidžiančius akimirksniu pašalinti skausmo simptomus.


K

linikos odontologai-terapeutai turi begalę priemonių, kurios padės jūsų šypsenai būti gražiai. Pavyzdžiui, mūsų odontologijos specialiai parenka plombos medžiagą pagal jūsų dantų spalvą, atlieka balinimo procedūras, deda venyrus, naudoja dantų meninio restauravimo techniką. Terapeutai visada pataria pacientams nepamiršti, kad reguliarūs vizitai pas gydytoją padeda palaikyti idealią dantų būklę, pratęsia jų grožį ir išsaugo sveikatą. Jums padės „Segosta“ gydytojų patirtis, individualus požiūris į kiekvieną pacientą, gebėjimas paaiškinti problemą bei jos gydymo metodus ir papasakoti apie nuskausminimo būdus. Klinikoje „Segosta“ jus galite būti užtikrinti, kad jus išklausys, o gydytojas suteiks kvalifikuotą pagalbą.


Burnos ertmės chirurgija ir implantai
Ortopedinė odontologija
Odontologinių susirgimų profilaktika

Odontologijos klinika SEGOSTA

KONTAKTAI