Sirona cerec 3d
C

EREC išvertus iš anglų kalbos (Chairside Economical Restoration of Esthetic Ceramics) reiškia Estetinė keramikos restauracija, pagaminama gydytojo kabinete. Šia sistema, naudojant tvirtą ir labai estetišką porceliano medžiagą, galima greitai, preciziškai, ekonomiškai atstatyti pažeistą dantį. CEREC restauracijų estetika yra praktiškai ideali, užtikrinamas maksimalus komfortas.


P

irmiausiai, pažeistas dantis preparuojamas, tada apipurškiamas specialiais kontrastiniais milteliais. Naudojant kompiuteriu valdomą infraraudonųjų spindulių kamerą, padaroma trimatė danties nuotrauka – optinis atspaudas. Gydytojas matydamas optinį atspaudą kompiuterio ekrane ir trimatėje erdvėje sumodeliuoja restauraciją. Pacientas gali stebėti, kaip kuriamas jo būsimas dantis.


K

ompiuteriu galima sukurti maksimaliai tikslią restauraciją. Tada specialus skaitmeninis gaminimo prietaisas deimantiniais mikrogrąžteliais iš keraminio blokelio išfrezuoja danties restauraciją. Mikroprocesoriaus valdomi deimantiniai mikrogrąžteliai yra precizinis instrumentas, todėl CEREC restauracijų tikslumas yra praktiškai idealus. Restauracija pricementuojama naudojant adhezinę sistemą. Porcelianas yra natūrali medžiaga, savo tvirtumu ir skaidrumu maksimaliai artima tikram danties audiniui.

Odontologijos įrangos gamintojas Sirona

► „Sirona“ yra didžiausia pasaulyje dantų technikos gamintoja ir aiški inovacijų lyderė odontologija srityje. Kaip pavyzdys – „Sirona“ yra labiausiai pageidautinas odontologijos kabinetų, klinikų ir laboratorijų partneris visame pasaulyje. „Sirona“ projektuoja, gamina ir parduoda nemaža dantų technikos produktų.

► „Sirona“ yra varomoji jėga odontologijos technikos pažangoje. Pradedant pirmuoju elektra varomu dantų grąžto išradimu 1887 metais, bendrovė nuosekliai vykdė technologinius pasiekimus. Įmonės technikos naujovės atitinka aukščiausius reikalavimus ir dantų gydymo standartus, todėl ne be pagrindo gali save vadinti skaitmeninio duomenų apdorojimo būdo pasauline lydere.

Kas iš tiesų yra CEREC 3D?


1x20

3Shape TRIOS KaVo INTRAsurg 300 PLANMECA Intra VERAVIEWEPOCS 2D

Odontologijos klinika SEGOSTA

KONTAKTAI